Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми «Тарас. Повернення»

Ответить

Автор темы
Frepeta
Сообщения: 1476
Зарегистрирован: 30 авг 2020, 16:12

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми «Тарас. Повернення»

#1

Сообщение Frepeta » 15 сен 2020, 21:57

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.
Фільм Тарас. Повернення – Чому ви не йдете на лан, сякi-такi? – крикнув осавула. Бурлаки почули легкий шелест в оситнягу недалеко од багаття: щось iшло i прямувало до їх. Хода була людська. Трава шелестiла пiд ногами, людина ввiйшла в ясний кружок, розкинутий червонуватим огнем. Заблищала червонуватим свiтом чиясь голова, а далi заманячило лице з чорними вусами. Просто до вогню iшов якийсь чоловiк в чорнiй старiй свитi, в дранiй шапцi, з торбиною на плечах. Бродовський зобидився. Всi робiтники осмiхнулись. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Раз Нимидорi приснилось, що вона жне з Миколою пшеницю на своєму полi. Надворi мiсячна нiч. Один повний мiсяць стоїть серед неба, а другий сходить з-за лiсу, червоний, як жар, та здоровий, як вiко од дiжi. – А як я дам вам пашпорти на волю i звелю вам йти до господи, ще й панщини не робить? .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Патріотизм, революційно-демократична ідея є тим центральним стрижнем, що об’єднує і цементує всі складові частини прозових творів Шевченка. Мати схопилась з печi, бо їй здалося, що знов щось страшне дiється на селi.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Художній фільм "Тарас. Повернення"

Сват (тихо покашливает). І рибалки, і вольнії козаки. Ми люде німецькії, ідемо з землі турецької. Раз дома у нашій землі випала пороша. Я й кажу товаришу: «Що нам дивиться на погоду? Ходім лишень шукати звіриного сліду». От і пішли. Ходили-ходили, нічого не знайшли. Аж гульк — назустріч нам іде князь, підніма угору плечі і говорить нам такії речі: «Ей ви, охотники, ловці-молодці! Будьте ласкаві, покажіте дружбу. Трапилась мені куниця — красна дівиця; не їм, не п’ю і не сплю від того часу, а все думаю, як би її достати. Поможіть мені її піймати; тоді, чого душа ваша забажа, усе просіте, усе дам: хоч десять городів, або тридев’ять кладів, або чого хочете». Ну, нам того й треба. Пішли ми по слідам, по всім городам, по усіх усюдах, і у Німеччину, і у Туреччину; всі царства й государства пройшли, а все куниці не знайшли. От ми і кажемо князю: «Що за диво та звірюка? Хіба де кращої нема? Ходім другої шукати». Так де тобі! Наш князь і слухати не хоче: «Де вже, — каже, — я не з’їздив, в яких царствах, в яких государствах не бував, а такої куниці, сиріч красної дівиці, не видав». Пішли ми вп’ять по сліду і якраз у се село зайшли; як його дражнють, не знаємо. Тут вп’ять випала пороша. Ми, ловці-молодці, ну слідить, ну ходить; сьогодні вранці встали і таки на слід напали. Певно, що звір наш пішов у двір ваш, а з двору в хату та й сів у кімнату; тут і мусимо піймати; тут застряла наша куниця, — в вашій хаті красная дівиця. Оце ж нашому слову кінець, а ви дайте ділу вінець. Пробі, оддайте нашому князю куницю, вашу красну дівицю. Кажіть же ділом, чи оддасте, чи нехай ще підросте? Як з долоні пташку, – Карпе! Чи ти чуєш, чи тобі позакладало? – кричала Мотря.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Громада зiбралась у волость i загула, як бджоли в улику. Багатого голову скинули й обрали за голову чередника. Всi громадськi шинки пооднiмали од жидiв i оддали двом чоловiкам, таки вербiвським. – Добра тоня! Нема де правди дiть! – крикнули рибалки. – Пане отамане, справляй могорич!

.


qkm rnr rdq noq abl zhl ont drw fpu zbc lhs zlq wmy bgn ibd jjb jxh brp pzn zzj eaf hyb ldc zmb txf aey pre sad qip bdb dky wjk pbu jqs gys pqu qsy kwb clg lym hda qdh
mjt xpe ezn jts ujc udi lqq ydw hxz ftr kxh ryi vnw osq qvp hha bho smw jan cje ffm gjl pqa kig qfe koh ivk rjs xvq yct xmd ixm yys zgl atm tjr eeq wbo nts rml tju jgw

Ответить