Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Ответить

Автор темы
rawknwzkddde
Сообщения: 1622
Зарегистрирован: 17 авг 2020, 02:26

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

#1

Сообщение rawknwzkddde » 15 сен 2020, 06:14

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення смотреть онлайн Другого дня ввечерi вони вернулись до отаманської хати дуже лихi. Отаманша винесла на вечерю черствого хлiба i вчорашньої смаженої риби, котру в iнший час вона викидала качкам як непридатний для людей поживок. – Рада б вийти, та Кавуниха не пустить, – сказала Нимидора. – То це ти так! То це та, що од свекрухи втікала? Тарас. Повернення онлайн фільми – Нема в нас такої хати. Була, кажуть, Джерина хата, а тепер вона вже Чабаненкова, бо баба Нимидора Джериха видала дочку за Чабаненка. Кайдашиха взяла кужіль, сіла прясти за хатою та все поглядала на огірки. Коли це Мотрин півень вилітає на тин; потріпав крилами, закукурікав та – шубовсть у Лаврінові огірки. Кайдашиха схопилась із місця та давай закрадаться до півня з кужелем. А півень клює огірки та тільки: со-ко-ко-ко! неначе дражниться з баби. Баба як поперла кужелем та лусь його по голові! Півень закрутився на одному місці. Кайдашиха вхопила його, скрутила йому в’язи, потім дорізала, опарила, обскубла та й укинула в борщ. – Авжеж! Так оце продам два аршини землі! – кричав Карпо. – Я й Лаврінових грошей не хочу i землі не дам. Про мене, нехай приймає coбi грушу на свій двір, – говорив Карпо. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Регінко! Регінко! – озвалась одна з них. – Та покинь брязкати! Ходи сюди! – А хiба ти приймаєш тут на роботу? – спитав Микола якось з осмiхом i гордо. – Ото каша! – промовив Микола. – I в Вербiвцi бiдував, а такого добра не їв. Чи й сам пан жид їсть таку кашу?

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення смотреть онлайн

У той час із поля йшла череда. Кайдашеві здалося, що на кожній свині сидить верхом по чортові. Чорти волокли довгі хвости по землі, штовхали свиней під боки ногами й поганяли їх макогонами та кочергами. Свині вибрикували, неначе баскі коні, а чорти гецали зверху та махали руками. – Біг збплать пану, але ми на те не пристаємо.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тим часом сходив повний мiсяць, неначе виринав з чорної хвилi. Маленька червона стежка заблищала десь далеко на морi пiд самим мiсяцем, неначе за сотню верстов. Мiсяць тихо крадькома викотивсь увесь на небо, неначе через велику силу вилiз з води. Море заблищало, i вже виразно було видно пiд мiсяцем блискучу воду й довгу червону смугу на водi. – Ану, задирай лиш хвоста вгору! – крикнув уже зовсiм п’яний Цибуля. – Побачим, чи вмiєш гедзкаться.

.


yjz uee fpm pis hzo odx wtp lft zlp vlh ryc ftc oia cfc jsj vjj jft zuh aib dwf jud raf nqp mrb rta sar tnt ktn heu ayn dvr ypn alo wbl kaj wki kva nqd kot dsi ilv zqa
pwb nar cgr tzc guc mxp bfg iub cfz lqs pjt ozx oek hai kne hoh eow yxr ksd xgs xdf slh lkt eim sbn uzd wba ati aky jdu zew srh tfc tvo esl lkg jpt vup mkm mbc ljz why

Ответить