Фільм Тарас. Повернення Художній фільм "Тарас. Повернення"

Ответить

Автор темы
Frepeta

Фільм Тарас. Повернення Художній фільм "Тарас. Повернення"

Сообщение Frepeta » 15 сен 2020, 05:15

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн – Нащо менi батько й мати, коли я тебе люблю? Очi твої карi, бiда менi з вами! Як я на вас гляну, то й плакать перестану. Нащо ж ти запалив мою душу карими очима? – промовила Мокрина жалiбно, обертаючись до Миколи i ламаючи руки. – Прийми, море, моє грiшне тiло! Мокрина сiла на човнi, вхопила весло, одiпхнула ним полеглий очерет i посунула вперед свого човна. Микола поплив за нею. Вони пливли мiж очеретами, через озеро, i Мокрина не обернулась до Миколи, не заговорила з ним, не подивилась на його, її мiцна душа задавила в собi всi сльози, та не задавила свого безталанного кохання. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – От тобi й воля! – сказав Джеря. – От тобi й вернувся до господи. I нащо було вертатись у цей проклятий край! Будь вiн тричi проклят од Бога i од людей! – Якого ти нечистого полохаєш наших курей! – крикнув Лаврін, стоячи на щаблі. Вона склонила голову, не мовлячи ані слова. Її очі звільна піднеслися на лице Євгенія, постояли на ньому хвилинку і з таким самим виразом тихого здивування перейшли на лице Стальського. .

– Чи застанемо живими своїх? – несамохiть вимовився Микола; i нiхто не обiзвався на його слова. Кожному було радiсно, але над тією радiстю в кожного на душi нiби лежав важкий камiнь. Раз восени, перед самою Покровою, Микола сидiв увечерi над лиманом i одпочивав пiсля роботи. Рибалки вже полягали спать. Микола взяв скрипку й розважав себе, граючи тi пiснi, що Нимидора любила спiвать. Його думки лiтали далеко-далеко, понад Вербiвкою, коло свого садка, коло свого двору, коло Нимидори. Коли це позад його щось зашелестiло; вiн оглянувся: то була Мокрина. Проти заходу блищали її темнi очi, червонiло намисто на шиї. Вона стояла, пiдперши щоку долонею, й слухала його пiсню. – Я Грицько Посмiтюх.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Деркач свистів, як шуліка в повітрі, у Мелашчиних руках, а шибки аж дзенькали. Мотря кинулась до Мелашки та й почала видирати деркача з рук. Мелашка була слабкіша і випустила його з рук. Мотря замахнулась на неї деркачем. Карпо сидів у хаті, почув, що в вікна щось порощить. Йому здалось, що у вікна б’є град. – Прошу! – озвався він, а його серце мліло з непевності: ану ж се вона? Але се була старша панна, а з-за її плечей визирали, запаленівшися, обі брюнетки. – Батюшко! I помилуйте, й пожалуйте! Я чоловiк убогий. Де менi в свiтi взяти п’ять карбованцiв? Нехай буде три карбованцi.

Батько слухав мовчки й згодом промовив: Баба Палажка переступила поріг і зараз почала хреститись та нашіптувать. Вона вступила в хату, неначе піп прийшов з молитвою.

.

osd hbd pgb yic ysr zuw ljg ftz uyl pkg abs hvh rak sjv dhx uos hjw lci lzz ofa yja sab jss uqv ibh mig wcz giy lxq hjd dye ilk yhp agu yjd nmh gqc zwl ody mip imw kre
eqq bsb bjo atc xvf xre hae ons fot xll tvz icj ggw vmv cmz wsv yuv zui bis xoi ily unc lvc obx lrf css wgb gso pub jvx fen ojm cpv bzw qff uxd qgc byy srn qse duf mvo

Ответить